Фонд

ІРИНИ ГРИМАК «ЛЬВІВЩИНА»

МІСІЯ ФОНДУ «ЛЬВІВЩИНА» –

ДОПОМОГА МЕШКАНЦЯМ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА РОЗВИТОК ГРОМАД

Фонд “Львівщина” створений у 2023 році за ініціативи депутатки Львівської обласної ради Ірини Гримак.

Метою діяльності Фонду є допомога громадам Львівщини у розвитку. Також Фонд працює у напрямках: допомога фронту, реалізація соціальних ініціатив, підтримує екопроєкти і сприяє розвитку курортного та інвестиційного потенціалів.

Фонд Львівщина на постійній основі допомагає українським військовим у забезпеченні  технічними засобами та гуманітарною допомогою.

У травні 2023 року Фонд Львівщина був співорганізатором Західноукраїнського екофоруму у Пустомитах, який став майданчиком для діалогу влади та підприємців у питанні розвитку еко- та органічного підприємництва в Україні

Завдяки ініціативі Ірини Гримак понад 1000 шкіл Львівщини отримали методичний посібник з національно-патріотичного виховання львівської філологині Феодосії Колесник “Говори українською,бо живеш на своїй землі”.

6 грудня 2023 року у місті Турка запрацював Центр Героїв. Це ветеранський простір, де надають допомогу та підтримку демобілізованим військовим та їхнім родинам.

Центр Героїв працює як місце зустрічі та спілкування для ветеранів, де вони можуть отримати такі послуги:

  • Професійну психологічну допомогу: індивідуальні та групові консультації, тренінги, семінари, майстер-класи з питань психологічного здоров’я, стресу, травми, сімейних відносин тощо.
  • Юридичну допомогу: консультації та супровід з питань отримання статусів, пільг, компенсацій, житла, землі, працевлаштування, захисту прав та інтересів ветеранів та їхніх сімей.
  • Соціальну адаптацію: допомогу у встановленні контактів з громадою, органами влади, громадськими організаціями, підприємцями, освітніми закладами, культурними та спортивними установами тощо.
  • Культурні та патріотичні заходи: організацію та проведення екскурсій, змагань, ігор, волонтерських акцій тощо.

Ініціатором створення Центру Героїв є Ірина Гримак. Партнерами проєкту виступила Турківська міська рада. У 2024 році такі ж ветеранські простори запрацюють у ще декількох громадах Львівщини.

24 лютого 2024 року у Львові провели масштабний благодійний аукціон “Дрони помсти”, організаторами якого виступили благодійний фонд Ірини Гримак “Львівщина” і Будинок воїна.

Завдяки благодійникам вдалося зібрати понад мільйон гривень. На ці кошти закупил FPV-дрони для чотирьох бригад – 125-ї бригади територіальної оборони, 24-ї механізованої бригади, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, 103-ї бригади сил територіальної оборони.

Новини

Святковий день з дітками у Журавненському будинку підтриманого проживання

Святковий день з дітками у Журавненському будинку підтриманого проживання

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей відвідали діток з КЗ ЛОР "Журавненський будинок підтриманого проживання". Ці дітки, які через війну були змушені покинути рідне Запоріжжя та знайти прихисток на Львівщині, потребують нашої особливої ​​уваги та підтримки, адже ростуть без батьків. В цей особливий день ми хотіли подарувати їм не лише емоції та враження, а й відчуття, що вони не самотні,...

У Львові відбувся Національний туристичний саміт

У Львові відбувся Національний туристичний саміт

Туризм - це важливий інструмент для розвитку громад, створення робочих місць та покращення якості життя людей на місцях. Говорили сьогодні про це з європейськими та українськими урядовцями, підприємцями, експертами та представниками міжнародних організацій у рамках Національного туристичного саміту. Під час дискусії особливу увагу приділили питанню інклюзивності та доступності об'єктів...