Головна / Новини / Ірина Гримак виступила на форумі “Carpathian Sea Democracy Week”

Ірина Гримак виступила на форумі “Carpathian Sea Democracy Week”

Кві 25, 2024

У Трускавці відбувся форум “Демократичний тиждень Карпатського моря”. Цей захід спрямований на поглиблення співпраці між Україною, країнами Північної Європи, Балтії та іншими країнами-партнерами, консолідацію зусиль для наближення перемоги України. Засновниця благодійного фонду “Львівщина”, депутатка Львівської обласної ради Ірина Гримак виступила у панелі “Територіальні громади”, де спільно з західними партнерами і колегами з місцевого самоврядування Європи та України окреслили ключові пріоритети для міжнародної допомоги під час відновлення та розвитку наших громад.

Наші громади зацікавлені у посиленні європейської допомоги під час реалізації інфраструктурних проєктів, які до війни вони реалізовували спільно з державою.  Важливим аспектом є також наближення до європейських стандартів у сфері адміністрування фінансових повноважень місцевого самоврядування. Ми розуміємо, що вже зараз потрібно шукати відповіді та ресурси для відновлення та прискорення розвитку громад, – сказала вона у своєму виступі.

Одним з напрямків роботи Фонду Ірини Гримак “Львівщина” є експертна допомога громадам задля їхнього розвитку і зростання.

Читайте також: Громади і підтримка ЗСУ: Ірина Гримак про необхідні зміни у законодавстві

Поділитися