Головна / Новини / У Центрі Героїв в Заболотцях зустрілися з рідними військових

У Центрі Героїв в Заболотцях зустрілися з рідними військових

Кві 12, 2024

Захід був організований задля підтримки та допомоги сім’ям воїнів.

Під час зустрічі рідні мали можливість поспілкуватися з психологом, який надав їм цінні поради та рекомендації щодо подолання стресу та тривоги.

Кейс-менеджер розповів про доступні фінансові можливості для ведення бізнесу та реалізації проектів, що може допомогти сім’ям воїнів покращити своє життя.

Ми прагнемо,щоб Центри Героїв стали місцем реінтеграції ветеранів та посилення їх громад. Щоб наші Захисники та Захисниці разом зі сім’ями у цих ветеранських просторах вчилися, вчасно отримували юридичну та психологічну консультації, а найважливіше – спілкувалися і були серед своїх, – сказала засновниця благодійного фонду “Львівщина”, депутатка Львівської облради Ірина Гримак.

Дякуємо фахівцям Першого жіночого ветеранського простору “Рехаб” і Львівському обласному Будинку воїна за приділений час і важливі знання.

Нагадаємо, Центр Героїв створено за ініціативи Фонду Ірини Гримак “Львівщина” – благодійної організації, яка надає допомогу мешканцям та сприяє розвитку громад Львівської області. Тут демобілізованим військовим і їхнім рідним надаватимуть безкоштовні юридичні консультації, психологічну підтримку, сприятимуть в професійному розвитку та соціальній інтеграції.

Зараз Центр Героїв працює у Турці і в Заболотцях на Львівщині. Надалі такі ветеранські простори запрацюють і в інших громадах області.

Читайте також: У Центрі Героїв в Турці провели “Жіноче коло стійкості”

Поділитися