Головна / Новини / На Львівщині обговорили питання адаптації ветеранів до цивільного життя

На Львівщині обговорили питання адаптації ветеранів до цивільного життя

Кві 7, 2024

На форумі “Реабілітація та інтеграція ветеранів. Взаємодія та підтримка влади, бізнесу та громадського сектору” експерти і ветерани війни підняли важливі аспекти соціалізації та адаптації ветеранів і ветеранок до цивільного життя.

Ця тема надзвичайно важлива як на рівні держави, так і на рівні малої громади. Ветерани поділилися своїм досвідом і розповіли про процес реабілітації та пошук себе після повернення з війн

Наше завдання – забезпечити постійну підтримку їхнього ментального та фізичного здоров’я, а також встановити повагу до військових, що передасться наступним поколінням.

Нагадаємо, одним із напрямків роботи Фонду Ірини Гримак “Львівщина” є реалізація ефективної ветеранської політики у громадах області. Одним із важливих проєктів у цьому напрямку є відкриття ветеранського простору Центр Героїв, у якому демобілізованим військовим і їхнім рідним надають безкоштовні юридичні консультації, психологічну підтримку, сприятимуть в професійному розвитку та соціальній інтеграції.

Зараз Центр Героїв працює у Турці і в Заболотцях на Львівщині. Надалі такі ветеранські простори запрацюють і в інших громадах області.

Поділитися