Головна / Новини / Гуманітарна допомога для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи

Гуманітарна допомога для Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи

Гру 20, 2023

Сьогодні, 20 грудня, передали у Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи медичні матраци.

Тут надають масштабну допомогу нашим військовослужбовцям та цивільному населенню, які постраждали від бойових дій внаслідок російської військової агресії проти України. Маємо системно підтримувати заклади, які виконують таку важливу соціальну функцію і розвивати тривалу співпрацю заради вдосконалення медичної сфери.

Нагадаємо, Фонд «Львівщина» створений у 2023 році за ініціативи депутатки Львівської обласної ради Ірини Гримак. Фонд «Львівщина» на постійній основі допомагає українським військовим у забезпеченні  технічними засобами та гуманітарною допомогою, працює з територіальними громадами, підтримує соціальні проєкти і екоініціативи. У травні Фонд «Львівщина» був співорганізатором Західноукраїнського екофоруму у Пустомитах, який став майданчиком для діалогу влади та підприємців у питанні розвитку еко- та органічного підприємництва в Україні.

Також 6 грудня 2023 року Фонд Ірини Гримак “Львівщина” став ініціатором створення Центру Героїв у місті Турка, де надають безкоштовну юридичну, психологічну допомогу для демобілізованих військових та їхніх рідних і сприяють адаптації бійців до цивільного життя.

Поділитися