Головна / Новини / У Турці відкрили Центр Героїв: деталі (ФОТО)

У Турці відкрили Центр Героїв: деталі (ФОТО)

Гру 6, 2023

У День Збройних Сил України, 6 грудня, у місті Турка на Самбірщині відкрили Центр Героїв. Це ветеранський простір, де надаватимуть допомогу та підтримку демобілізованим військовим та їхнім родинам.Такі центри найближчим часом відкриють й в інших ОТГ Львівщини.

Відкриття Центру Героїв у Турці стало можливим завдяки спільним зусиллям Турківської об’єднаної територіальної громади, благодійного фонду Ірини Гримак Львівщина, Мальтійської служби допомоги, Будинку воїна у Львові, ГО „Успішна Львівщина”, а також  волонтерів та благодійників.

У Центрі Героїв військові та їхні рідні зможуть отримати безкоштовні консультації з питань адаптації, соціального захисту, юридичної і психологічної допомоги тощо. Також Центр Героїв стане місцем для зустрічей, спілкування, дозвілля та розвитку ветеранів.

Голова фонду “Львівщина” Ірина Гримак наголосила:

Ми хочемо, щоб наші воїни, повернувшись додому, відчували себе не лише героями, але і повноцінними членами суспільства, якими вони є. Ветеранські простори — це наш спосіб подякувати їм за їхню самопожертву та мужність, а також допомогти їм знайти своє місце у мирному житті.

Директор фонду Тарас Зозуля зазначив, що Центр Героїв задумувався і реалізовувався як місце розуміння та мотивації наших захисникив.

Головна його місія — створити велику і сильну спільноту ветеранів, щоб вони відчували підтримку однодумців і нашу вдячність за те,що ціною власного життя стояли на захисті нашої Батьківщини”.

Він подарував директорці центру Олені Вовчанській книгу Володимира В’ятровича “Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну”. Це 45 життєво важливих уроків історії, які ми маємо засвоїти, щоб відстояти незалежність України.

Перший день роботи Центру Героїв був наповнений святковою атмосферою та позитивними емоціями. Після вшанування пам’яті загиблих героїв, присутні мали змогу ознайомитись з послугами та фахівцями Центру, поспілкуватись одне з одним та поділитись своїми думками та очікуваннями. Діти військових отримали подарунки від святого Миколая та взяли участь у різноманітних іграх та майстер-класах.

Поділитися