Головна / Новини / Насильство щодо жінок й нові виклики у час війни: про що говорили на “Autumn In Lviv – Women Peace Security 2023”

Насильство щодо жінок й нові виклики у час війни: про що говорили на “Autumn In Lviv – Women Peace Security 2023”

Лис 30, 2023

Фонд Ірини Гримак “Львівщина” виступив партнером круглого столу “Autumn in Lviv – women peace security 2023”, який 29 листопада відбувся у Львові. Це традиційний інформаційний захід Громадської Організації “Спілка жінок Львівщини”. Він вже вдруге проводитиметься в межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яку започаткували до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства.
Під час дискусії експерти з різних сфер обговорювали шляхи подолання проблеми насильства щодо жінок. За словами засновниці Фонду “Львівщина” Ірини Гримак, ця проблема має багато чинників та є важливим викликом під час війни.
Проте, найважчий виклик, що стоїть перед українським суспільством, це – фізичне та моральне насильство над жінками на окупованих територіях, яке вчиняє російська федерація. Також актуальною лишається й проблема домашнього насильства. Ці теми потребують суспільної уваги та висвітлення у медіа, а також законодавчих ініціатив та активної громадської діяльності. В Україні постійно триває велика робота щодо запобігання та протидії різним видам насильства.Ми рухаємося далі й покажемо на власному досвіді, що здатні впоратися з найскладнішими ситуаціями та стати гідним прикладом для європейських колег.
Учасники та учасниці круглого столу підтримали ініціативу Ірини Гримак провести декілька подібних дискусій на території різних районів Львівщини,аби сфокусувати увагу суспільства на цій проблематиці.
Поділитися