Головна / Новини / Продовжуємо гуманітарну місію соціальними закладами Львівщини

Продовжуємо гуманітарну місію соціальними закладами Львівщини

Лис 7, 2023

Фонд “Львівщина” за підтримки партнерів з Бельгії продовжує підтримувати соціальні заклади, де опікуються людьми з вразливих категорій населення.
Цього разу відвідали Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню і Монастироцький психоневрологічний інтернат, куди передали медичні матраси і меблі для оснащення лікувально-профілактичних кабінетів.
“В обох закладах опікуються людьми, яким необхідний постійний догляд і лікування. Тому важливо знати їхні потреби і максимально забезпечити їх усім необхідним”, – зазначив керівник Фонду Тарас Зозуля .
Додамо, Фонд «Львівщина» створений у 2023 році за ініціативи депутатки Львівської обласної ради Ірини Гримак. Фонд «Львівщина» на постійній основі допомагає українським військовим у забезпеченні  технічними засобами та гуманітарною допомогою, працює з територіальними громадами, підтримує соціальні проєкти і екоініціативи. У травні Фонд «Львівщина» був співорганізатором Західноукраїнського екофоруму у Пустомитах, який став майданчиком для діалогу влади та підприємців у питанні розвитку еко- та органічного підприємництва в Україні. Також за ініціативи Ірини Гримак стартував унікальний проєкт з національно-патріотичного виховання. Школам Львівщини передали методичні посібники “Говори українською, бо живеш на своїх землі!” авторства філологині Феодосії Колесник, які спрямовані на вивчення української мови на основі національно-патріотичного виховання.
Поділитися