Головна / Новини / Ірина Гримак виступила на Економічному Форумі у Польщі

Ірина Гримак виступила на Економічному Форумі у Польщі

Вер 17, 2023

Це одна з найбільших політичних і економічних подій у Центральній та Східній Європі.

Учасниками форуму були політичні лідери, бізнесмени, представники місцевого самоврядування, відомі культурні та наукові діячі.

Лозунг цьогорічного 32 Форуму – “Нові цінності Старого континенту – Європа на порозі змін”. На Форумі відбулося понад 500 дискусій.

Засновниця Фонду “Львівщина”, депутатка Ірина Гримак виступила з темою “Рівність в органах місцевого самоврядування. Співпраця між Польщею та Україною”.

Основною темою мого виступу була роль жінок у місцевому самоврядуванні та сприяння розвитку децентралізації в Україні. Я вдячна організаторам форуму за запрошення та можливість представити українську перспективу щодо актуальних питань. Впевнена, що Україна є невіддільною частиною цих змін, які призведуть до створення сильної, солідарної та безпечної Європи.

Додамо, головною метою діяльності Фонду є допомога громадам Львівщини у розвитку. Фонд працює у таких напрямках: допомога фронту, розвиток громад, соціальні ініціативи, екологія і курортний потенціал та інвестиції.

Фонд “Львівщина” на постійній основі допомагає українським військовим у забезпеченні технічними засобами та гуманітарною допомогою.

Поділитися