Головна / Новини / Понад 1000 шкіл на Львівщині отримають посібники з національно-патріотичного виховання (ФОТО)

Понад 1000 шкіл на Львівщині отримають посібники з національно-патріотичного виховання (ФОТО)

Сер 31, 2023

Фонд Ірини Гримак “Львівщина” ініціював передачу навчальним закладам Львівщини методичного посібника львівської філологині Феодосії Колесник “Говори українською,бо живеш на своїй землі”.

Напередодні нового навчального року, 31 серпня, презентували посібник освітянам зі львівських шкіл і закладів територіальних громад. Загалом ці книги отримають більше 1000 шкіл на Львівщині.

“Патріотизм – це не про слова, а про дії. Щодня це показують українські військові, волонтери, мільйони українців. Цей дух патріотизму відчувають навіть діти – збирають гроші на необхідні речі для військових, пишуть фантастичні вірші, пісні про сьогодення, пишаються своєю країною. Їх потрібно максимально у цьому підтримати, надихнути. Адже у найближчому майбутньому саме вони працюватимуть над розбудовою України”, – сказала засновниця Фонду “Львівщина” Ірина Гримак.

У посібнику є 21 урок, де детально розписано, як вчитель може провести цікавий урок з української мови та літератури патріотичного спрямування. Також інформацію з книги можна використовувати в позакласній роботі під час проведення різних заходів.

“Патріотизм зараз – це виклик. Ми переосмислюємо це поняття і тому маємо давати дітям правильні орієнтири”, – підкреслила авторка посібника Феодосія Колесник.

Директор Фонду “Львівщина” Тарас Зозуля додав, що наприкінці навчального року організують зустріч з освітянами. На ній обговорять усі побажання по вдосконаленню посібника. Після цього Фонд випустить другий тираж, який передадуть у школи Львівщини.

Поділитися