Головна / Новини / «Найважливіше сьогодні – це наші ветерани»: Ірина Гримак про роботу Фонду

«Найважливіше сьогодні – це наші ветерани»: Ірина Гримак про роботу Фонду

Лип 19, 2023

Голова Фонду «Львівщина» Ірина Гримак в інтерв’ю на телеканалі Перший Західний розповіла, що зараз її команда працює над проєктами у декількох напрямках – допомога фронту, розвиток громад, соціальні ініціативи, екологія і курортний потенціал та інвестиції.

Але найважливіше сьогодні – це наші ветерани. Це хлопці і дівчата, які повернуться з перемогою з війни. Маємо розуміти, що не лише їм буде важко адаптуватися у соціумі. Важливо, що й суспільство, яке очікує їх з перемогою, також ще морально і психологічно не готове до зустрічі з ними.

Аби українським воїнам та їхнім сім’ям легше було повернутися до цивільного життя, Фонд разом з головами Заболотцівської і Поморянської ОТГ планують відкрити на території цих громад Будинки воїна.

 

Нагадаємо, Фонд «Львівщина» створений у 2023 році за ініціативи депутатки Львівської обласної ради Ірини Гримак

Фонд «Львівщина» на постійній основі допомагає українським військовим у забезпеченні  технічними засобами та гуманітарною допомогою, працює з територіальними громадами, підтримує соціальні проєкти і екоініціативи.

У травні Фонд «Львівщина» був співорганізатором Західноукраїнського екофоруму у Пустомитах, який став майданчиком для діалогу влади та підприємців у питанні розвитку еко- та органічного підприємництва в Україні.

Поділитися