Головна / Новини / Фонд Львівщина долучиться до створення Будинків воїна на Золочівщині

Фонд Львівщина долучиться до створення Будинків воїна на Золочівщині

Лип 11, 2023

Фонд „Львівщина” оголосив про свою участь у проєкті створення ветеранських просторів на Золочівщині. Це ініціатива, спрямована на підтримку українських воїнів і їхніх родин.

Ветеранські простори — це місця, де воїни можуть отримати професійну психологічну і юридичну допомогу, а також займатися соціальною адаптацією. Також в них будуть проводитися різноманітні культурні та патріотичні заходи.

За словами засновниці та голови Фонду „Львівщина” Ірини Гримак, проект реалізується в партнерства з місцевими громадами Заболотівців і Поморян, які надали приміщення для ветеранських просторів. Фонд Львівщина допоможе з  ремонтом та обладнанням.

Ми хочемо, щоб наші воїни відчували себе не лише героями, але і повноцінними членами суспільства, якими вони є. Ветеранські простори — це наш спосіб подякувати їм за їхню самопожертву та мужність, а також допомогти їм знайти своє місце у мирному житті, — сказала Гримак.

Вона додала, що при створенні ветеранських просторів Фонд Львівщина буде користуватися досвідом обласного Будинку воїна у Львові, який успішно функціонує вже кілька років. Проект створення ветеранських просторів на Золочивщині планують завершити до кінця цього року.

Нагадаємо, Фонд “Львівщина” створений у 2023 році за ініціативи депутатки Львівської обласної ради Ірини Гримак.

Метою діяльності Фонду є допомога громадам Львівщини у розвитку. Фонд працює у напрямках:  допомога фронту, розвиток громад, соціальні ініціативи, екологія і курортний потенціал та інвестиції.

Фонд Львівщина на постійній основі допомагає українським військовим у забезпеченні  технічними засобами та гуманітарною допомогою.

У травні Фонд Львівщина був співорганізатором Західноукраїнського екофоруму у Пустомитах, який став майданчиком для діалогу влади та підприємців у питанні розвитку еко- та органічного підприємництва в Україні

Поділитися